הדברים הקטנים שעושים את ההבדל

תמונות שמציגות דוגמאות לעיצוב פנים נוהגות להתמקד בדרך כלל בריהוט, בתמונות ובציורים שעל הקירות, בחלוקת השטח בתוך כל חלל, במרחבים ובאלמנטים מסוימים שצריך או נהוג להתקין בכל חדר או בכל מבנה. אלה הדברים הגדולים שיכולים להשפיע, כך או אחרת, על עיצוב פנים ויש להם משמעות רבה כמובן. אך  פעמים רבות יהיו אלה הדברים הקטנים יותר שיעשו את העבודה ויקבעו את הטון. הרי מספיק שאנחנו נציב בחדר אלמנט קטן יחסית, אשר יהיה עשוי מחומר מסוים ובצורה ספציפית והצבע שלו יהיה שונה לגמרי מכל הצבעים של הרהיטים והחפצים מסביב, בשביל שהוא ישנה את כל הנראות של החדר, הוא ישפיע על כל העיצוב שלו.

עזרה של מעצבת פנים יעשה פלאים עבורכם

מעצבת פנים מנוסה תדע לספק לנו דוגמאות שונות של אלמנטים קטנים, אשר יכולים להשפיע על העיצוב במקום, על הנראות שלו. היא גם תדע לספק לנו עצות ורעיונות, איפה להציב אותם, כיצד הם יכולים לשרת אותנו גם מבחינה פרקטית וגם מבחינה רעיונית, מבחינת עיצוב. חשוב לעבוד עם מעצבת פנים על תוכנית עיצוב גדולה אשר בתוכה ישתלבו אותם דברים קטנים, כאשר חשוב להקפיד ולשים לב, לא רק כיצד אותם דברים משרתים אותה בעיצוב חלל החדר, אלא גם כיצד הם משתלבים בעיצוב הכולל בצורה מותאמת, ויחד עם זאת, אם מדובר בדברים שניתן להשתמש בהם באופן פרקטי, אזי שנוכל לעשות זאת.

אחת הדוגמאות הטובות לאותם אלמנטים קטנים שיכולים לעזור, הן כריות. על פניו זה נשמע מוזר שדווקא כרית תשפיע על העיצוב בחלל החדר, ומנגד לכולם ברור שאנחנו יכולים לעשות שימושים רבים בכריות מבחינה מעשית. אם אנחנו נדע בין השניים, נוכל להפיק תועלת מרבית מהכריות שלנו בכל מקום בו נרצה להציב אותם.

כיצד כריות יכולות להשתלב בעיצוב של הבית

ישנם מספר חדרים בהם אנחנו יכולים להשתמש בכריות נוי מעוצבות. כמובן שאנחנו יכולים להשתמש בהן בחדרי שינה, הורים וילדים, כמו כן בסלון ובחדר אורחים במידה ויש כזה. אנחנו יכולים לשלב כריות בחדר המשחקים של הילדים, בחדר העבודה של ההורים וכן במרפסת ובחצר. בכל מקום, סביר להניח שנשתמש בכריות בצורה אחרת, וכן נבחר כריות שונות.

בחדרי השינה אנחנו נבחר כריות שישמשו אותנו לשינה, אך אנחנו יכולים לבחור כריות שגם ישמשו אותנו לצורכי ישיבה, הן יהיו חלק בלתי נפרד מהמצעים שלנו. בסלון לעומת זאת, נבחר כריות שישמשו גם לצורך ישיבה וגם לצורך יופי, כאן אנחנו יכולים לבחור בצבעים מעט שונים מהריהוט הרגיל, גם בשביל להוסיף עוד גוון של צבע וגם בשביל לשבור את השגרה.

בחדרים אחרים, הכריות ישמשו בעיקר על מנת שיהיה נוח לשבת ופחות ישמשו לצורכי עיצוב. זאת למרות שאנחנו יכולים להשתמש בכריות גדולות ומעוצבות בצבעים שונים במרפסת, וכך להעניק למקום עיצוב ססגוני יותר ממה שקיים בו בדרך כלל.