כריות נוי וינטג

כריות נוי וינטג

מתחברים לסגנונות רטרו ומאוהבים בשנות ה-70 וה-80? יש לכם אפילו סלון שמעוצב כולו או רובו בסגנון הווינטג'? כאן בחנות הכרית, החנות שבה הכל הוא כריות וכריות הן הכל, תוכלו למצוא מבחר גדול של כריות נוי וינטג במבחר גדול של עיצובים ומוטיבים, שזועקים כולם וינטג'.

כריות פסים, פרחוניות, גאומטריות, ציפורים, נוצות, פרפרים, עלים – את כל העיצובים שאפשר להלביש על כרית, תוכלו למצוא כאן בחנות הכרית ובמיוחד עבורכם נבנתה גם הקטגוריה של כריות נוי וינטג בה תוכלו למצוא את הדגמים הספציפיים שקולעים בדיוק לטעם שלכם.

אבל בחנות הכרית, זה לא רק העיצוב, המבחר והסגנון, אלא גם איכות הבד, איכות התפירה, איכות הצבע ואיכות הגימור הכולל של הכרית. אצלנו בחנות הכרית תוכלו למצוא מבחר כריות וינטג' שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר ובמחירים שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר.

אז למה אתם מחכים? היכנסו עכשיו לקטגוריית כריות הווינטג' שלנו, בחרו את הדגמים המתאימים לכם ביותר על פי מפרט טכני מפורט מאוד ותמונה גדולה שלא תותיר בכם ספק מה אתם בדיוק קונים, ואנחנו בחנות הכרית כבר נדאג לשלוח לכם את הכריות הנבחרות במשלוח מהיר וישיר עד פתח הבית. ואם יש לכם שאלות נוספות שתרצו לברר לפני ביצוע הזמנה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-9553922 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.