לעצב נכון וגם יפה את המשרד שלכם

המשרד שלנו הוא מקום בו אנו מבלים חלק בלתי מבוטל מיומנו. יש אנשים, שעובדים מספר שעות בודדות ביום וישנם אנשים, שעובדים מעל ל- 9 שעות ביממה במשרד. הצרכים שונים ומשתנים בהתאם לעובד ולעסק עצמו אך מה שלא משתנה הוא הצורך במשרד, שכיף, נוח ונעים לשהות בו, גם אם מדובר במשרד בו שוהים רק שעתיים שלוש מהיום (וכולנו יודעים שסביר ומדובר ביותר שעות מזה) או במשרד שנמצאים בו 9 שעות ביום.

חשיבות העיצוב הנכון והיפה

משרד הינו מקום עסקים וככזה, חשוב מאוד לדאוג כי הוא יהיה מעוצב בצורה חכמה אך יפה. כדי להגיע למצב בו הצלחתם לשלב את שני אלו יחד בהרמוניה עיצובית מושלמת, הרי שהמשרד שלכם יהפוך להיות מקום שכיף ונעים לעבוד בו מחד ומאידך כיף כלקוח להגיע לבקר. אחד האלמנטים החשובים ביותר במהלך העיצוב הוא בחירת ריהוט משרדי מתאים מכל הבחינות, והן:

  • ריהוט המתאים מבחינת הצורך – אם המשרד מחייב ישיבה ממושכת הרי שכיסאות נוחים ובעלי יכולת ישיבה של מספר מתאים, הם אקוטיים. ישנם המון כיסאות מעוצבים ופרקטיים אשר עובד יוכל לשבת עליהם במשך שעות רבות, באם המשרד מקבל קהל לקוחות, חשוב מאוד שתהייה פינת המתנה, שולחן קבלה וכיסאות מתאימים לאורחים ולבסוף, חשוב מאוד שהריהוט הנבחר יהיה ריהוט שיכול להכיל ולעמוד בעומס שהמשרד מכתיב.
  • ריהוט מעוצב – ריהוט משרדי אינו חייב להיות ריהוט משמים או בצבעי שחור חום בלבד. בין אם זה בעקבות הביקוש ובין אם זה פשוט עלה למודעות, כיום ניתן לרכוש ריהוט משרדי מעוצב במחירים זהים לריהוט סטנדרטי ולא מעוצב לכל דבר. אגב, אם אתם מעצבים את כל המשרד שלכם מחדש, בדקו האם תוכלו לרכוש מאותה חנות מספר רהיטים ובכך להוזיל עלויות, הן מבחינת מחיר והן מבחינת הובלה והתקנה.
  • התאמה לשטח המשרד – כאשר עומדים לרהט משרד, יש להסתכל על כל שטח המשרד ולא להתרכז רק בחלק אחד ממנו. ריהוט משרד, חדש או קיים, מחייב מחשבה מעמיקה והבנת כל הפרמטרים, לדוגמא: האם הכניסה למשרד היא כמסדרון או ישר נכנסים אל החלל המרכזי של המשרד, כיצד נכון לחלק את המשרד על מנת להעניק פרטיות לכל יושבי המשרד ועוד. עין מקצועית סביר ותוכל להעניק לכם טיפים ותובנות לגבי עיצוב נכון ויפה של המשרד שלכם.
  • הוספת אלמנטים עיצוביים – לפעמים לא חייב להוציא הון תועפות על רהיטים חדשים ומספיק להוסיף אלמנטים עיצוביים שישדרגו בשניות את המשרד. אלמנטים אלו יכולים להיות: תמונות, וילונות, עציצים ואף כריות מעוצבות שיקנו תחושה של בית גם במקום העבודה שלכם.

לסיכום, משרד נכון ויהיה מעוצב יפה ונכון. אין ספק כי הפונקציונאליות של עיצוב המשרד היא הדבר החשוב ביותר אך עיצוב אין זה אומר שלא ניתן להגיע למצב בו המשרד גם מעוצב וגם פונקציונאלי. זכרו, תמיד כדאי לרכוש ולהציב רהיטים המיועדים לשימוש משרדי וכאלו אשר יצליחו לעמוד תחת הלחץ של עבודה. מעבר לכך, במידה ואתם רוצים שהמשרד שלכם יראה משרד מקצועי, עשו שימוש בריהוט מתאים וכזה אשר משקף את הלך הרוח אותו תרצו שהעובדים והלקוחות ירגישו.